איטום ביריעות ביטומניות


איטום ביריעות ביטומניות – מהן יריעות ביטומניות, היתרונות שלהן ושימושים אפשריים.

מהן יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות הן חומר חדיש לאיטום גגות, מבנים, תשתיות, מרתפים ועוד.. השימוש ביריעות ביטומניות בעולם האיטום הוא נרחב מאוד, אך השימוש העיקרי הוא באיטום גגות. יריעות ביטומניות הן רצועות ביטומן, המגיעות בצורת גלילים ומועשרות בפולימרים מסוג APP או פולימרים מסוג SBS. רצועות המועשרות בפולימרים מסוג APP אלו הן רצועות על בסיס פלסטיק, רצועות אלו יכולות להתרחב אך לא להתכווץ. רצועות מסוג זה משווקות בגדלים וצורות שונות, הייצור הנפוץ ביותר הוא של רצועות בעובי של 4 או 5 מילימטר ואורך של 10 או 7.5 מטר בהתאמה. רצועות מסוג זה (APP) בעובי 5 מילימטר ו7.5 מטר אלו הן הרצועות הנמצאות בשימוש הנרחב ביותר בתחום איטום הגגות. רצועות מסוג SBS הן רצועות על בסיס גומי סינתטי וגמיש, אלו הן רצועות שיכולות גם להתכווץ וגם להתרחב, גדלי הייצור שלהן דומים לגדלים של יריעות הAPP והשימוש ביריעות מסוג זה נפוץ בתחום איטום המרתפים.

היתרונות של איטום ביריעות ביטומניות

קיימים יתרונות רבים לשימוש באיטום ביריעות ביטומניות, מלבד העובדה שיריעות ביטומניות מהוות פתרון מעולה כמעט לכל מקרה, ומתאימות כמעט לכל מצב בו יש צורך באיטום גג. איטום ביריעות ביטומניות הוא שיטה איכותית מאוד ויעילה מאוד, היריעות משתמרות בצורה מעולה לאורך זמן רב בזכות הציפוי שלהן מה שמעניק לאיטום יכולת שימור גבוהה לאורך השנים. היריעות עשויות מחומר גמיש ולכן הן מאוד גמישות אך גם חזקות, כך הן מתמודדת עם תזוזות אדמה או מבנה ומונעת מקרעים להיווצר או להתרחב ולהחמיר. היריעות מגיעות כשכבה אטימה ואחידה נגד מים, מה שתורם לאיכות האיטום ומעניק לאיטום בידוד מוחלט נגד מים, שרק במקרה ויש נזק פיזי ביריעה ייפגם.

השימושים האפשריים ביריעות ביטומניות

לאיטום ביריעות ביטומניות שימושים רבים, היריעות מתאימות כמעט לכל מקרה ומצב בו יש צורך באיטום גג. הן מספקות פתרון אידאלי ומתאימות את עצמן בדרך היישום לכל מקרה ומקרה. לדוגמה, ניתן להשתמש בהן על גגות ישנים, יש רק לשים לב שדרך היישום היא שונה ויש צורך לעבור על כמה שלבים ראשוניים, כמו הורדת נפיחויות בגג וניקויו בצורה יסודית. ניתן להשתמש באיטום ביריעות ביטומניות אף על איטום ישן ביריעות ואפילו על איטום בזפת, אם הזפת נמצאת במצב תקין.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!