איטום גגות בחיפה

איטום גגות בחיפה – החשיבות, השיטות השונות ומציאת קבלן איטום

איטום גגות בחיפה

איטום גגות בחיפה הוא תחום בעולם האיטום בו מתבצע בידוד ואיטום גגות בעיר חיפה, איטום גגות בחיפה הוא עבודה בעלת חשיבות רבה, שכן חיפה נמצאת בצפון הארץ. צפון הארץ הוא אזור קר יותר משאר האזורים בארץ ולכן יש יותר גשמים והצורך באיטום מבנים איכותי גדל. הסיכוי לכך שייגרמו נזילות ורטיבויות בחיפה הוא גדול יותר מאשר בערים אחרות במרכז ודרום הארץ, והסיכוי שאיכות האיטום תיפגם עם הזמן גבוהה יותר בצפון הארץ, לכן חשוב לבצע איטום גגות בחיפה בצורה איכותית. אם יתבצע איטום לקוי עלולים עם הזמן להתפתח תקלות בצורת סדקים, דרך סדקים אלו יחדרו מים אל תוך פנים הבניין ויצטברו שם, מים אלו גומרים לנזילות ורטיבות בחלקי הבית, ואף להתפתחות של עובש בעבור הזמן במקרה והבעיה מוזנחת.

השיטות השונות לאיטום גגות בחיפה

קיימות שיטות שונות לאיטום גגות בחיפה, השיטות העיקריות לאיטום גגות הן איטום ביריעות ביטומניות, זיפות גגות ואיטום בהתזת פולאריטן. בעוד שאיטום בהתזת פולאריטן משמש לתיקונים בלבד, איטום ביריעות ביטומניות וזיפות גגות משמשות כשיטות לתיקון וגם להקמת מערכת איטום כוללת לגג. איטום בהתזת פולאריטן זו שיטה יעילה מאוד וגם יחסית זולה, אך השימוש בה הוא אפשרי רק כאשר יש איטום גג קיים ויש צורך לתקן ליקוי נקודתי בו. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ויעילה לא פחות להקמת מערכת איטום כוללת ואיכותית לגג, איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה יקרה יותר אך איכותית הרבה יותר ומשתמרת לאורך זמן רב. היא מהווה פתרון אידאלי כמעט בכל מצב בו יש צורך לאטום גג או לפתור בעיות איטום. זיפות גגות זו שיטה וותיקה יותר, שבעבר שמשה כשיטה עיקרית אך כיום היא נחשבת למיושנת ופחות מומלצת לשימוש. בכל זאת היא עדיין מאוד מוכרת וישנם אנשים המעדיפים להשתמש בה, כנראה בגלל שמחיר הביצוע החומרים הוא זול יותר.

מציאת קבלן איטום בחיפה

כשמחפשים עבוד איטום גגות בחיפה חשוב לחפש קבלן איטום המתמחה בתחום לו אתם זקוקים, בין אם זה איטום ביריעות ביטומניות , זיפות גגות או כל סוג של עבודת איטום לה אתם זקוקים. בחרו בקבלן איטום מורשה בלבד, קבלנים כאלו הם קבלנים שעברו הסמכה ייעודית לעבודה בתחום האיטום. שקלו עם עצמכם האם אתם מעדיפים לשלם פחות ולהתעסק עם קבלן עצמאי או לשלם מעט יותר ולעבוד עם חברת איטום רצינית ומוכרת.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!