איטום גגות ביריעות ביטומניות


איטום גגות ביריעות ביטומניות – היתרונות, השימושים ודרכי היישום

איטום גגות יריעות ביטומניות – יתרונות

איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא שיטה חדישה ומתקדמת לאיטום גגות, שיטה זו מבוססת על רצועות ביטומן מתועשות המועשרות לרוב בפולימר מסוג APP ומגיעות בצורת גלילים בעובי של 5 מילימטר ואורך של כ-7.5 מטר. ליריעות ביטומניות יתרונות רבים: • הן גמישות, מה שנותן להם את האפשרות להתגמש ולהימתח במקרים בהם יש תזוזות אדמה או מבנה, כך שכבת האיטום לא נקרעת ונפגמת. • הן באות בתור שכבה אחידה, מה שמונע פגיעה באיכות האיטום עקב אי אחידות במריחת החומר. • רובן מצופות באגרגט לבן, חומר זה מעניק להן הגנה מפני קרני UV, כך נשמרות היריעות מבלאי. • הן מגיעות בתור שכבה אטימה, כך שיש איטום מוחלט נגד מים כשרק במקרה של חור או קרע פיזי מים יחדרו.

השימושים באיטום גגות ביריעות ביטומניות

השימושים באיטום גגות ביריעות ביטומניות הם מגוונים, היריעות מהוות פתרון אידאלי כמעט בכל מצב ומקרה בו יש צורך לאיטום גגות והן דינמיות מאוד כך שהן מתאימות כמעט לכל סוג גג וסוג איטום. המקרים היחידים בהן השימוש ביריעות ביטומניות הוא לא מומלץ הוא כאשר שטח העבודה הוא גג קטן, לא רציף ועם הפרועות מרובות, או כאשר ישנו איטום אקרילי קיים על הגג והלקוח אינו מעוניין בהסרתו. ניתן לבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות על גגות ישנים, מלבד שהם נקיים וחלקים ומתבצעת מריחת פריימר. ניתן לבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות על מערכת איטום ישנה שבוצעה גם כן ביריעות ביטומניות. ניתן אף להשתמש באיטום גגות ביריעות ביטומניות על גג שנאטם בעבר בזפת, רק אם האיטום נעשה בזפת בלבד ושמצב הזפת עדיין תקין. ניתן אף לבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות במקרים בהם הלקוח מוכן להסיר איטום קודם ולבצע איטום מחודש, כמו באיטום אקרילי.

יישום איטום גגות יריעות ביטומניות

צורת היישום של היריעות הביטומניות היא בשכבה אחת או בשכבה כפולה, לרוב הדרך המומלצת והמספקת היא איטום בשכבה אחת, שכן אין צורך ביותר מכך ואיטום בשכבה אחת הוא די והותר בכדי למנעו חדירת מים דרך הגג בבניין מגורים רבים. אך במקרים מחמירים, כמו לדוגמה מקומות שבהם חדירת מים היא מסוכנת, ניתן לבצע איטום בשכבה כפולה כדי לבטח את איכות האיטום ורמת האיטום נגד מים, כך שהסיכוי לחדירת מים יהיה נמוך עוד יותר.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!