איטום גגות במרכז


איטום גגות במרכז – מהו איטום גגות ומהי החשיבות שלו במרכז

מהו איטום גגות?

איטום גגות הוא תחום בעולם האיטום, איטום גגות הוא איטום הגג ובידודו ממים.בעבודת איטום גגות, מורחים שכבת מגן על הגג מחומר מבודד נגד מים בשילוב עם חומרים ייעודיים ושיטת עבודה מיוחדת, בזכות שילוב זה נוצרת שכתב מגן על הגג המגנה עליו מפני מים. איטום גגות במרכז הוא תחום פרוץ לכן חשוב מאוד לבחור את בעל המקצוע שיבצע את העבודה בקפידה, לוודא שהוא אמין ועבר את ההכשרות הדרושות, בעל נסיון ומוביל בתחומו. רק כך תוכלו להיות בטוחים שעבודת האיטום המתבצעת זו עבודה איכותית ומקצועית שתשתמר לאורך זמן רב ללא תקלות, במקרה של ביצוע לא איכותי של איטום גגות במרכז,עם בוא החורף והגשמים, מי הגשמים יחדרו את הגג אל תוך פנים הבניין ויגרמו לנזילות, רטיבויות בחלקי הבית, ואם יוזנחו גם עובש.

השיטות השונות לאיטום גגות במרכז

קיימות שיטות רבות לאיטום גגות במרכז, השיטות העיקריות בתחום האיטום במוצעות לצורך איטום גגות במרכז הן האיטום ביריעות ביטומניות וזיפות הגגות. איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ועדכנית יותר לעומת זיפות הגגות, שמהווה שיטה וותיקה בתחומה שעיקר שימושה היה בעבר. בשיטות היריעות הביטומניות מתבצע ריתוך שכבת היריעות על הגג בשכבה אחת או בשתי שכבות. בשיטת זיפות הגגות מתבצעת מריחת זפת חמה בטמפרטורה של 185 מעלות צלזיוס על הגג. שיטת זיפות הגגות אמנם יותר זולה אך פחות יעילה ופחות איכותית, היא גם צורכת סיוד מדי שנה מה שאומר שיש הוצאות מצטברות. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה יעילה יותר והרבה יותר איכותתי, היא משתמרת לאורך זמן רב ללא כל צורך בחידושים או סיוד, מה שהופך אותה להשקעה כספית משתלמת, למרות שהיא יקרה יותר במבט ראשון מזיפות גגות. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה שמהווה פתרון מעולה כמעט בכל במקרה איטום גגות במרכז ומתאימה את עצמה כמעט לכל מצב.

החשיבות של איטום גגות במרכז

איטום גגות הוא חשוב מאוד במרכז, שכן יש המוני אנשים המתגוררים במרכז הארץ וכך גם המון בניינים מגורים, כשכל אחד מהם דורש מערכת איטום איכותית עם בוא הגשמים והחורף. מומלץ מאוד לא לחכות לרגע האחרון ולבצע את האיטום במחשבה תחילה בקיץ, בתקופה זו המחירים זולים יותר עבור הביצוע ונמנעת אי הנעימות שברטיבות בקיר או עובש.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!