איטום גגות בצפון


איטום גגות בצפון – החשיבות של איטום גגות בצפון, השיטות השונות ומציאת קבלן איטום מורשה

איטום גגות בצפון

איטום גגות בצפון הוא תחום חשוב מאוד, צפון הארץ הוא אזור גשום יותר וכשם כך יש צורך גדל במערכות איטום איכותיות שלא יתקלקלו ויפתחו נזקים כתוצאה מהגשמים המרובים. בצפון ישנם תושבים רבים ולכן גם בניינים מגורים רבים ומבנים שונים, לכל אחד ואחד מאלו יש צורך במערכת איטום איכותית מפני מים על הגג. איטום גגות בצפון שיעשה באופן איכותי הוא בעל חשיבות גדולה מאוד, אם האיטום על הגג יהיה באיכות ירודה או לקוי, יחדרו מים אל תוך החלק הפנימי של הבניין ויגרמו לנזילות ועובש בדירות. דבר הגורם בדיעבד לירידת ערך הדירות, הבניין ולאי נעימות רבה לדיירי הבניין.

איטום גגות בצפון – שיטות

קיימות שיטות שונות לאיטום גגות בצפון, השיטות המרכזיות ביותר בשוק המשמשות לאיטום גגות בצפון הן : • איטום גגות ביריעות ביטומניות- שיטה זו לאיטום גגות בצפון מתבססת על רצועות העשויות מביטומן ונקראות יריעות, הרצועות הללו מגיעות בצורת גלילים ומשווקות בגדלים שונים. היריעות גם מועשרות בפולימרים מסוג שונים ומכאן ההבדל העיקר ביניהן. היריעות הביטומניות שנמצאות בשימוש גבוה ביותר באיטום גגות בצפון הן יריעות המועשרות בפולימר מסוג APP (פלסטיק) ובעובי של 5 מילימטר. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ומתקדמת המומלצת לאיטום גגות בצפון. • זיפות גגות- שיטה זו לאיטום גגות מתבססת על זפת כחומר לבידוד, הזפת מיושמת כאשר היא חמה בטמפרטורה של 185 מעלות. צורת היישום של הזפת היא באמצעות מריחתה בשכבה עבה וכפולה על הגג, כאשר בין שני השכבות נפרסת רשת מיוחדת. שיטת זיפות הגגות זו שיטה ישנה שפחות מומלצת לשימוש כיום, במיוחד לא על בתים ישנים, עקב חוסר יעילותה והתיישנותה.

איטום גגות בצפון – מציאת קבלן איטום

כשמחפשים עבודת איטום גגות בצפון הארץ, יש למצוא קודם כל קבלן איטום מקצועי ואמין, כזה שמחזיק בניסיון רב, ידע מעמיק והתמתחות בסוג האיטום אותו אתם רוצים לבצע על הגג. בחרו אך ורק בקבלני איטום מורשים, כך תוכלו להבטיח שהעבודה מתבצעת בצורה אמינה ומקצועית ושקבלן האיטום מחזיק בכל הידע הנדרש ממנו לביצוע עבודת איטום איכותית.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!