איטום גגות בתל אביב


איטום גגות בתל אביב – השיטות השונות לאיטום גגות ומציאת קבלן איטום

איטום גגות בתל אביב

איטום גגות בתל אביב זו עבודת איטום בעל חשיבות רבה וביקוש רב. איטום גגות הוא בעצם מריחת חומר בידוד ייחודי בשילוב עם חומרים נוספים ושיטה מיוחדת בכדי ליצור שכבת בידוד ואיטום על הגג מפני חדירת מים. תל אביב זו עיר גדולה ויש בה בניינים רבים, כשם כך הביקוש של איטום גגו בתל אביב הוא עצום. אך באותו נשימה, יש גם היצע גדול של קבלני איטום וחברות איטום שמציעות עבודות איטום גגות בתל אביב במחירים שונים ורמות איכות שונות. חשוב מאוד לא להתפשר על האיכות ולא להסתכל רק על המחיר, בחרו בשילוב שעומד בתקציב שלכם ושמהווה עבודת איטום איכותית. החשיבות של איטום גגות בתל אביב שהוא גם איכותי וגם זול היא גבוהה מאוד, איטום גגות לקוי יגרום לתקלות ונזקים בעתיד שיגרמו לנזילות, רטיבויות ועובש בשנית.

השיטות השונות לאיטום גגות בתל אביב

קיימות שיטות שונות לאיטום גגות בתל אביב ובכלל, השיטה הנפוצה ביותר בתחום איטום הגגות ובאיטום גגות בתל אביב היא איטום ביריעות ביטומניות. שיטה זו מתבססת על רצועות מתועשות העשויות מחומר הביטומן, מכאן שמן "יריעות ביטומניות". היריעות מגיעות בצורת גלילים ובגדלים שונים, הן משווקות בעובי של 4 או 5 מ"מ ואורך של 10 או 7.5 מ"מ בהתאמה. היריעות נבדלות אחת מהשנייה בסוג הפולימר שמעשיר אותן, יריעות ביטומניות המועשרות בפולימר מסוג APP ובעובי 5 מ"מ הן היריעות הנפוצות ביותר ובשימוש באיטום גגות בתל אביב. שיטה נוספת שניתן למצוא לאיטום גגות בתל אביב היא זיפות גגות, זוהי שיטה המתבססת על זפת כחומר בידוד, זוהי גם שיטה וותיקה, מיושנת ופחות יעילה, היא לא מומלצת במיוחד לבתים ישנים ושמשה בעיקר בשנים עברו, כיום מחליפות אותה שיטות מתקדמות ויעילות הרבה יותר.

מציאת קבלן איטום בתל אביב

בחיפוש קבלן איטום לביצוע איטום גגות בתל אביב, חשוב לבחור בקפידה ובמעבר על כל הקריטריונים הדרושים. זאת מאחר ותחום האיטום הוא תחום פרוץ, במיוחד בתל אביב שכוללת עובדים רבים שעובדים בשחור וללא פיקוח. אני ממליצים לבחור בקבלן איטום מורשה, כזה שמחזיק בתעודת אוטם מורשה וסיים השכרה לעבודה בתחום האיטום באחד מהמוסדות בארץ. מומלץ לוודא שהקבלן מספק תעודת אחריות ולכמה זמן היא תקפה, וכן לוודא האם החומרים שבהם הוא משתמש הם חומרים העומדים בתו התקן הישראלי.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!