איטום גגות מחירים


איטום גגות מחירים – המחיר של עבודת איטום גגות איכותית

עבודות איטום גגות – מחירים

עבודת איטום גגות זו עבודה בה מתבצע איטום ובידוד הגג לצורך מניעת חדירה של מי גשמים ונזקי מזג האוויר השונים. ישנן שני שיטות עיקריות לאיטום גגות , לכל אחת מחירים שונים. בשיטת האיטום גגות מחירים נמוכים יותר כשמדובר בזפת, שיטת זיפות הגגות זו שיטה זו יותר כשמדובר על עלות הביצוע והחומרים. לעומת זאת, לשיטת איטום גגות מחירים משתלמים יותר כשמדובר באיטום ביריעות ביטומניות, אמנם הסכום של הביצוע והחומרים גבוה יותר, אך בדיעבד איך צורך בטיפולים נוספים, בעוד שבזיפות גגות יש צורך בחידוש שנתי של שכבת הסיד על הגג. לאיטום גגות מחירים משתנים בהתאם לקבן האיטום, איכות העבודה, החומרים וסוג השיטה בה בוחרים לביצוע העבודה.

הקושי שבעבודת איטום גגות

עבודת איטום גגות זו עבודה חשובה מאוד שיש לבצע בצורה איכותית, אם איטום הגגות יהיה לקוי מים יחדרו אל תוך החלק הפנימי של הבניין ויגרמו לנזילות, רטיבויות ועובש. עבודת איטום גגות זו עבודה לא קלה, היא מסובכת ומורכבת מאוד וכוללת סיכון עצמי רב וצורך בזמן עבודה וכוח אדם רב. כל אלו נותנים לגיטימציה לתת לעבודת איטום גגות מחירים גבוהים. לכל עבודת איטום גגות גם הכי ביותר, יש צורך בשני עובדים לפחות, אחד שיבצע את העבודה והשני שישגיח וייסע לו במקרה הצורך או במקרה של סכנה. יש צורך בחומרים יקרים רבים וציוד איכותי רב. זמן העבודה הוא רב ויש צורך לעקוב אחר כל הנהלים והכללים בתחום. וכן, רמת המקצועיות וקור הרוח הנדרש מהעובדים שמבצעים את העבודה היא גבוה מאוד.

מציאת קבלן איטום לביצוע איטום גגות

חשוב לא להסתכל על על איטום גגות מחירים אלא על האיכות של העבודה, כשמחפשים קבלן איטום לביצוע עבודות איטום גגות לפי מחירים עלולים להיתקל בקבלני איטום לא אמינים, לפעמים אף שרלטנים, שיבצעו עבודת איטום באיכות ירודה. חשוב לבחור בקבלן איטום בקפידה שכן אין פיקוח עליהם ויש המון שקרנים ורמאים בתחום. אחת ההמלצות שלנו היא לחפש קבלני איטום מורשים בלבד, אלו הם קבלנים שעברו הכשרה ייעודית באחת מהמוסדות בישראל בתחום האיטום. יש להם את הידע הנדרש לביצוע עבודת איטום איכותית ומקצועית.

No Comments

Post A Comment
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!