איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים – מהו ומהן השיטות לביצוע איטום מסוג זה

מהו איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים זו עבודת האיטום הקשה ביותר בעולם האיטום, איטום גגות מרוציפם מונע חדירת מים אל תוך החלק הפנימי של הבניין דרך הגג מרוצף. במקרה בו ישנה חדירת מים, המים מצטברים בתוך פנים הבניין וגורמים לרטיבויות בחלקי הבית, נזילות ועובש. חשוב לבחור בקבלן איטום מקצועי, אמין ומנוסה לביצוע העבודה, זאת מאחר ועבודת איטום גגות מרוצפים זה עבודה מורכבת ומסובכת. אם אנו רוצים שהתוצאה של האיטום תהיה מקצועית ואיכותית, שתשמר לאורך זמן רק ולא יוצרו בעיות איטום או צורך באיטום גגות מרוצפים חדש, יש צורך בבעל מקצוע מנוסה או חברת איטום מוכרת. חשוב לבחור בבעל מקצוע או חברת איטום המתמחים באיטום גגות מרוצפים, שכן דרוש ידע נוסף לביצוע העבודה ומאחר וזו עבדה שונה מאיטום גגות פשוט, אם רוצים שהתוצאה תהיה טובה חשוב שבעל המקצוע יהיה ממוקצע בתחום איטום גגות מרוצפים. ישנן שיטות רבות לאיטום גג מרוצף, כל שיטה מתאימה לסוגי בנייה שונים, סוגי גגות שונים וסוג עבודת איטום שונה כך שיש צורך לבצע התאמה מדויקת בין כל אלו בשביל ליצור תוצאה איכותית.

פירוק וריצוף מחדש

זאת אחת השיטות המרכזיות כיום בשוק לביצוע איטום גגות מרוצפים. זוהי שיטה יקרה ודיי איטית, אך היא בטוחה מאוד ומורידה את רמות הסיכון כמעט לאפס. שיטה זו גם מאוד יעילה בביצוע איטום גגות מרוצפים. בשיטה זו מוסר הריצוץ הקיים של הגג, מתבצעת עבודת איטום גגות מרוצפים חדשה ואיכותית יותר, לאחר מכן נבנה ריצוף מחודש לגג. שיטה זו מונעת נזילות באופן מוחלט ונשמרת לאורך זמן רב.

חירוץ ואטימה מחדש

זוהי שיטה נוספת הנפוצה מאוד בשוק בימינו, זוהי השיטה עליה לרוב נמליץ ללקוחותינו במקרים בהם יש צורך בעבודת איטום גגות מרוצפים. זוהי שיטה זולה יותר, איכותית לא פחות, מהירה יותר ופחות מורכבת ומסובכת משיטת הפירוק וריצוף ומחדש. בשיטה זו מתבצע איטום מחודש לאחר זיהוי תחום הכשל, חירוץ האזור והסרת הרובה. לאחר שהאיטום מתבצע מחדש, נבצע מעליו שכבת איטום נוספת וחזקה יותר.

No Comments

Post A Comment
התקשרו עכשיו!