איתור נזילות מים – המקור של נזילות המים, כיצד מאתרים אותן ומציאת קבלן איטום לביצוע העבודה.

נזילות מים – ממה הן נובעות?

נזילות מים הן ברובם מי גשמים, שחלחלו אל פנים הבניין והצטברו בחלקים הפנימיים של הבניין, מים אלו מפעילים לחץ על התקרה\קירות וגורמים לרטיבות בהם ואף נזילות. במקרים בהם הבעיה מוזנחת הנזילות יחמירו ועובש עלול להתחיל להתפתח. נזילות מים הן תופעה נפוצה מאוד של מחסור במערכת האיטום או ליקוי בחלק כלשהו בה, כל חלק במערכת האיטום הוא חשוב – איטום קירות חיצוניים, איטום גגות, איטום מרתף ועוד.. אם יופיע אף ליקוי אחד באחד מחלקי האיטום של הבית, הדבר יגרום לחדירת מים וכשל האיטום, לכן חשוב שהאיטום יתבצע בצורה איכותית. ברגע שמזהים נזילת מים חשוב לפנות לבעל מקצוע שיבצע איתור נזילות מים ומיפוי כל הכשלים במערכת האיטום שגורמים לה וכן יפתור את בעיית הנזילות לטווח הרחוק.

מציאת קבלן איטום מקצועי

חשוב מאוד למצוא קבלן איטום מקצועי ואמין, שמנוסה בתחום ומתמחה באיתור נזילות מים. אנו ממליצים לחפש קבלני איטום מורשים, אלו הם קבלנים אשר עברו הסמכה ייעודית באחד מהגופים במדינת ישראל, המעניקים לימודי הסמכה לעבודה בתחום האיטום. קבלנים כאלו יחזיקו בתעודת "אוטם מורשה" ואיכות עבודתם תהיה לרוב גבוהה וטובה. דבר נוסף שכדאי לוודא הוא שקבלן האיטום מספק מסמך אחריות, כזה שמפרט את כל תחומי האחריות עליהם הוא לוקח אחריות במקרה של תקלות. קבלן המספק מסמך שכזה הוא לרוב קבלן אמין ומקצועי, שנושא באחריות של תקלות בהן באחריותו. מסמך שכזה גם מספק לכם הגנה משפטית במקרה בו הקבלן יחליט להתנער מאחריות על ליקוי הנגרם באחריותו ובאשמתו. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא החומרים שאתם עבד הקבלן, חומרים שאינם עומדים בתו התקן הישראלי הם לרוב חומרים באיכות ירודה המעידים עם איכות עבודה נמוכה של הקבלן.

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים מתבצע בשני שלבים, על ידי אבחון שטחי של בעל המקצוע ועל ידי מצלמה תרמית. בעל המקצוע מבצע איתור נזילות מים ומאתר את מקור הנזילות, הוא סורק את כל שטח הדירה כך שגם האזורים שאינם בעייתיים עוברים אבחון. שלב זה חשוב מאוד מאחר ויכולים להיות כשלים במערכת האיטום שאינם מופיעים כשבעייתיים עדיין, בשביל לקבל פתרון איכותי לטווח הרחוק שלב זה הוא הכרחי. לאחר מכן מתבצע איתור נזילות מים על ידי מצלמה תרמית ייעודית המזהה את מקור הנזילות וממפה את הכשלים המערכת האיטום בצורה מדויקת. בעזרת שילוב תוצאות המצלמה והאבחון של בעל המקצוע, מוצא בעל המקצוע פתרונות יעילים לפתרון הנזילות לטווח הרחוק.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!