איטום בסנפלינג – השימושים באיטום בסנפלינג ושלבי האיטום

מהו סנפלינג

הסנפלינג הוא ספורט מאתגר ומרהיב אשר משלב גבהים , אקסטרים ונופים מדהימים. כל אלו הופכים אותו לספורט נפוץ ומהנה ברבים מאמצים אותו בתור תחביב קבוע. הסנפלינג משמש אותנו לא רק לספורט אלא בתחומים רבים יותר, השימוש בו הוא יעיל מאוד מאחר והוא מהווה שיטה בטוחה מאוד ומהירה לגלישה מגובה וביצוע עבודות שונות בגבהים גבוהים.השימוש באיטום בסנפלינג בתחום האיטום הוא אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של הסנפלינג.

השימוש באיטום בסנפלינג

השימוש בסנפלינג בתחום האיטום הוא חלק בלתי נפרד ומאוד משמעותי, ללא הסנפלינג לא היינו יכולים לבצע עבודות איטום בגובה בבטחה. ישראל היא מדינה בה עיקר המבנים הם בנייני מגורים גבוהים, וכל חורף מביא אתו גשמים שאיננו רוצים שיחדרו לדירתנו. כך שיש צורך רב בעבודות איטום שונות בגובה – איטום קירות חיצוניים, איטום גגות ועוד. מדי שנה מתים כ-40 איש בעת ביצוע עבודות איטום ובנייה, ועשרות נוספים נפצעים מסיבות שונות. בזכות הסנפלינג יש אפשרות לבצע איטום לכל אותם בניינים גבוהים בצורה איכותית ומקצועית במינימום סיכון לבעל המקצוע שמבצע אותן.

אך, חשוב לשים לב שסנפלינג הוא לא עבודה קלה כמו שזה נראה, יש צורך בהסמכות מיוחדות והכשרות בכדי לדעת לבצע איטום בסנפלינג בצורה מוצלחת. הסנפלינג לא מהווה אפס סיכון, מאחר ותמיד קיים סיכון בעבודות בגובה. מבעל המקצוע נדרש המון קור רוח, איזון ורמת מקצועיות גבוהה, מאחר ועליו לבצע את עבודת האיטום בצורה איכותית ומקצועית ככל האפשר תוך התמודדות עם הגובה הרב והסכנה. בנוסף לכל אלו, יש צורך בשני עובדים מנוסים לפחות לביצוע עבודת איטום, אחד שיבצע אותה והשני שישגיח ויסייע לו בעת מצוקה או צורך.

שלבי איטום בסנפלינג

בעת ביצוע איטום בסנפלינג חשוב לעקוב אחר כל הכללים והנהלים בכדי למנוע סכנת חיים או כשל במערכת האיטום. איטום בסנפלינג מתבצע בעצם על ידי גלישת העובד לעבר הקיר או האזור עליו לאטום מן הגג, לשם כך יש צורך בקשירתו אל הגג. הקשירה מתבצעת על ידי כבלים מיוחדים הנקשרים על עצמים יציבים ועמידים שזוהו קודם לכן על הגג, את הכבלים הללו קושרים אל העובד. לאחר מעבר על כל הנהלים הבטיחותיים ובדיקות מקיפות, העובד יכול לגלוש בבטחה מן הגג לעבר האזור עליו לאטום עם כל הציוד הנחוץ והחומרים הדרושים.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!